Міжнародні зв'язки Друк e-mail

Кафедра є колективним членом міжнародної асоціації інженерів-енергетиків (Association of energy engineers). Проф. Лежнюк П.Д. є членом IEEE, що забезпечує членам кафедри доступ до електронної бібліотеки IEEE.

Підтримуються наукові контакти з вченими Московського енергетичного інституту (Технічний університет), Всеросійським науково-дослідним інститутом електроенергетики (ВНИИЭ), Амурським державним університетом, м. Благовещенськ (Росія), Технічним університетом Молдови, м. Кишинів (Молдова),  Університетом м. Дуала (Республіка Камерун), Амманським університетом (Іорданія),  фірмою IGE+XAO Polska, м. Краків (Польща), фірмами SIMENS і ABB.

Викладачі кафедри приймали неодноразово участь у спільних наукових семінарах електроенергетичних кафедр навчальних закладів, обмінювалися досвідом навчальної роботи, обговорювали можливості обміну студентів, дипломників, викладачів. Слід зазначити, що поряд з фінансовою, суттєвою перешкодою для посилення міжнародних контактів є недостатнє володіння працівниками і студентами іноземними мовами.